Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna

Jak uzyskać dostęp do Strefy PUA: Metody i techniki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna -> Jeśli chcesz wiedzieć, jak uzyskać dostęp do tej strefy, kliknij tutaj
Autor Wiadomość
Elvis
The King



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 2824
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 307 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:49, 20 Mar 2007    Temat postu: Jak uzyskać dostęp do Strefy PUA: Metody i techniki

Kiedy powstawało to forum chciałem, aby większa jego część była ogólnodostępna dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Liczyłem na to, że dzięki temu będzie dużo więcej osób, ktore będą brały udział w dyskusjach i wnosiły dużo nowego na forum. Niestety, zaledwie co siódma zarejestrowana osoba udziela się na forum- reszta tylko biernie czyta- a nie taka jest idea forum. Do samego czytania macie bloga (choć i tam można zamieszczać swoje komentarze).

Wielu aktywnych użytkowników pisało, że tak nie powinno być, żeby tylko niektórzy pisali, dodawali nowe metody i teksty, a reszta tylko biernie czytala. M.in. z tego powodu postanowiłem ograniczyć dostęp do najbardziej wartościowych cześci forum, czyli "Strefy PUA: metody i techniki".

Aktualnie, po zarejestrowaniu otrzymujesz dostęp do strefy "Beginner", "Strefy PUA Field Raports" (z wyjątkiem forum "FR PUA Best Of") oraz "Strefy PUA: Dyskusje i pytania".

Strefa bardziej "merytoryczna", gdzie znajdziesz wyłącznie konkretne, sprawdzone i skuteczne sposoby uwodzenia to "Strefa PUA: Metody i techniki". Wstęp do tej strefy mają osoby należące do grupy Elvis Forum Members. Osoby należące do tej grupy mają również dostęp do forum z field raportami "FR PUA Best Of" (mogą czytać i komentować te field raporty)

Jeśli też chcesz wejść do grupy Elvis Forum Members i uzyskać dostęp do "Strefa PUA: Metody i techniki", musisz być aktywny na forum. Dostęp przyznaje admin wg wlasnego uznania.

Warunki wstępne są trzy:
-minimum 20 SENSOWNYCH postów napisanych na forum
(dobrze, aby był wśród nich przynajmniej jeden field raport, choć nie jest to warunek konieczny).
-minimum tydzień stażu na forum
-przestrzeganie regulaminu forum


Jeśli znasz się już na tematyce PUA, udzielaj się w dyskusjach, opisuj metody i techniki, które stosujesz, napisz FRy- to najłatwiejdzy i najszybszy sposób na uzyskanie dostępu do "Strefy PUA: Metody i techniki".

Jeśli jesteś początkujący- nie przejmuj się, też masz szanse uzyskać dostęp. Po prostu udzielaj się rozsądnie na forum, napisz raport z podrywu (nawet, jeśli nie był on do końca udany- bardziej doświadczeni gracze pomogą Ci, podpowiedzą, co zrobileś źle)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Elvis dnia Pią 19:43, 31 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Elvis
The King



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 2824
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 307 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:02, 13 Lip 2007    Temat postu:

Na forum jest dużo użytkowników, więc nie zawsze jestem w stanie szybko zauważyć, czy ktoś już spełnia warunki dostępu do Strefy PUA: metody i techniki. Jeśli uważasz, że je spełniasz (tzn. napisałes min.20 sensownych postów i min.1 FR), a mija kilka-kilkanascie dni i dostępu nie dostales, to mozesz mi się przypomnieć- wysyłając PW. UWAGA! Osoby, które napisaly 1 czy 2 posty (albo zadnego) niech nie wysylają PW z prośbą o dostęp, bo nie ma to sensu i tylko marnujecie czas (swój i mój)- warunki są dla wszystkich takie same.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Elvis dnia Pią 19:44, 31 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Elvis
The King



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 2824
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 307 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:38, 28 Sie 2007    Temat postu:

Przypominam raz jeszcze- jeśli ktoś spełnia warunki, a nie dostal w ciągu kilku-kilkunastu dni dostępu, niech wysyła mi PW (PW nalezy wysylac do tylko do mnie, moderatorzy nie mają mozliwosci przyznania dostępu!). Mozna tez wybrac w gornym menu opcję GRUPY, następnie Elvis Forum Members oraz kliknąc na przycisk "dołącz do grupy"- wowczas rowniez dostanę informację, ze dana osoba, chce uzyskac dostęp- to nawet prostszy i szybszy sposób.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Elvis
The King



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 2824
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 307 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:45, 31 Sie 2007    Temat postu:

Od dziś zmieniłem zasady dostępu na najbardziej "merytorycznej" części forum.

Warunki wstępne są trzy:
-minimum 20 SENSOWNYCH postów napisanych na forum (dobrze, aby był wśród nich przynajmniej jeden field raport, choć nie jest to warunek konieczny).
-minimum tydzień stażu na forum
-przestrzeganie regulaminu forum

Wcześniej warunkiem było 10 postow, ale postanowiłem podnieść "wymagania"- żeby nie było zbyt łatwo. Rzeczy, które zdobywamy zbyt łatwo, mniej cenimy Wink. Warunek tygodniowego stażu został dodany po to, żeby ktoś nie nabijał na siłę postów. Część ogólnodostępna jest już tak duża, że spokojnie można sobie tam przez tydzień "buszować". Co do 3 warunku (przestrezeganie regulaminu)- wydaje się on oczywisty, ale wolałem dla jasności go dodać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Elvis
The King



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 2824
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 307 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:05, 20 Wrz 2010    Temat postu:

UWAGA!

W sprawie uzyskania dostępu do grupy Elvis Forum Members należy pisać od dziś nie do mnie, tylko do Defa- mianowalem go moderatorem grupy EFM i to on teraz przyznaje uprawnienia.


Jeśli zatem spełniasz warunki, które są wyżej podane,to wejdz na stronę grupy EFM:
http://www.uwodzeniekobiet.fora.pl/groupcp.php?g=726

i kliknij na "dołącz do grupy"

Dostęp powinieneś uzyskać w ciągu kilku dni. Jeśli spełniasz warunki, jestes na liscie oczekujących, a przez ponad tydzien nie utrzymales dostepu- mozesz wyslac PW z przypomnieniem (nie do mnie, tylko do Def'a)

Ponadto- przypominam, że nie wystarczy napisać 20 postów. Powinny to być posty SENSOWNE i na temat, co oznacza, że jednolinijkowce nie będą brane pod uwagę. Def będzie sprawdzał, że napisaliście rzeczywiście 20 postow, które coś wnoszą. Wskazane jest, aby wśrod tych postów były FRy.

Mały bonus- jedyny temat na forum, w którym można latwo "nabić" krótkie posty, które są zaliczane do wymaganych 20 to ten temat:
http://www.uwodzeniekobiet.fora.pl/forum-ogolne,2/do-wszystkich-forumowiczow-kliknij-koniecznie,20251.html
czyli nasza akcja charytatywna- pomożesz innym, to dostaniesz szybciej dostęp.

Dodam jeszcze, że planowane są zmiany i rozbudowa Strefy MiT oraz podniesienie wymagań dot. dostępu do tej strefy- o szczegółach bedziecie poinformowani, w kazdy razie,jedno się nie zmieni- aktywność na forum bedzie cały czas premiowana.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Elvis dnia Śro 13:45, 22 Gru 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna -> Jeśli chcesz wiedzieć, jak uzyskać dostęp do tej strefy, kliknij tutaj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin