Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna

Powitanie - Jowisz5555

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna -> Powitania
Autor Wiadomość
Jowisz5555




Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13:05, 01 Mar 2019    Temat postu: Powitanie - Jowisz5555

Witam!

1.Mam 22 lata. Studiuje obecnie w Warszawie. Przeniosłem się tutaj m.in. żeby poprawić swoje relację z kobietami. Tam gdzie mieszkałem wcześniej nie czułem się zbyt komfortowo, aby działać na tym polu.

2.Moje umiejętności są raczej na niskim poziomie. Chociaż obiektywnie (na ile się da xD) oceniam, że jestem przystojny. Bardzo często kobiety zwracały na mnie uwagę, ale nigdy nie potrafiłem tego zagospodarować. Myślę, że było to pokłosiem mojego wychowania. Zawsze byłem przekonany, że rozmowa z kobietą powinna być inna. W dzieciństwie byłem w pewien sposób wyśmiewany za moje próby kontaktu z rówieśniczkami. Pamiętam te uszczypliwe komentarze dorosłych. W jakiś sposób dalej rzutują one na moje zachowania. Teraz kiedy dowiedziałem się trochę o PUA, staram się wyprostować skrzywione ścieżki.

3. O PUA dowiedziałem się z internetu. To było jeszcze jakoś w szkole średniej. Bardzo mnie denerwowało to gdzie jestem i zacząłem przeglądać internet. Z tego co pamiętam to pierwsze na co się natknąłem to był chyba blog Adepta. Początkowo byłem sceptyczny, ale wraz z kolejnymi artykułami wszystko zaczęło się trzymać kupy. Później oglądałem jakieś filmiki na YT i kolejne blogi.

4.Moje kontakty z dziewczynami zawsze sprowadzały się do spraw "szkolnych".

Obecnie robię DC. Jest to 3 podejście. Jestem silnie zmotywowany na poprawianie tej sfery mojego życia.

5. Jeśli chodzi o moje cele to na pewno chciałbym być pewniejszy siebie z kobietami.Chciałbym stworzyć związek z kobietą i być nagrodą dla kobiety,być osobą, która przewodzi w związku.

Dziękuje za uwagę!
Pozdrawiam
Jowisz5555


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jowisz5555 dnia Pią 13:19, 01 Mar 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lorenzo01




Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 1278
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 99 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:07, 01 Mar 2019    Temat postu:

1. Warszawa paradoksalnie wcale nie musi być najlepszym miejscem do uwodzenia w Polsce.

2. Poczytaj o Mindset'cie. Tutaj polecam kanał "uwodzenie" frywolnego na youtube na początek. Ma bardzo dobre rady dla początkujących adeptów sztuki uwodzenia, czyli przyciągania. Nauka uwodzenia na początku przede wszystkim polega na "uleczeniu" z błędnych przekonań i/lub na pokonaniu barier w głowie przed podchodzeniem do kobiet. Faceci z boku będą zawsze komentować to jak podchodzisz BO SAMI NIE MIELIBY JAJ. Tak naprawdę to Cie podziwiają i zazdroszczą, przez co się wkurzają i/lub wyśmiewają. Chcą podwyższyć swoją wartość obniżając Twoją. Ale miej to gdzieś, liczy się cel. Adept jest clownem środowiska PUA, a jednocześnie uczy już bardziej zaawansowanego podejścia. Stawia mocno na seksualność i często głupie teksty. Trzeba mieć jego zabawną aparycję, i pewność siebie luz żeby to w ogóle wchodziło. Ogólnie przez środowisko PUA nie jest uznawany za wzór do naśladowania.

3. Ucz się, czytaj to forum, oglądaj materiały na youtube ale pamiętaj, że praktyka czyni mistrza. Było tu wielu co uczyło się teorii, a w praktyce stosowali np. chłodnik wtedy kiedy nie powinni, tym samym niszcząc relację z kobietą. Praktyka > Teoria, zawsze.

4. DC jest trochę głupie. Lepiej założyć sobie cel podchodzenia do super atrakcyjnych dziewczyn spoza życia szkolnego. Wtedy zejdzie z ciebie cały stres. I też nie popsujesz sobie opinii na uczelni.

5. Jeżeli zauważysz, że idzie Ci dobrze to nie angażuj się od razu w związek. No chyba, że naprawdę ona będzie super dziewczyną. W Twoim wieku nie warto, ale pamiętaj, żeby o PUA nie zapominać nawet w związku. W skrócie: nie zasiedź się z piwem na kanapie.

Ogólnie zawsze cieszą nas nowe twarze tych co wzięli czerwoną pigułkę, jeżeli chodzi o sferę uwodzenia kobiet i to czego one oczekują od nas. Szybko zauważysz co działa na kobiety, przestaniesz je komplementować na pierwszych spotkaniach i nie będziesz za nimi biegał. Przede wszystkim kobiety patrzą na Twój wygląd, także siłownia + ciuchy. Jeżeli jesteś nieśmiały i masz styl uwodzenia niebezpośredni (indirect) to popracuj nad stylem bezpośrednim (direct). Wplataj w swoje rozmowy teksty jednoznaczne. Np. Umawiasz się z dziewczyną, a ona Cie pyta "Co będziemy dzisiaj robić?" Odpowiedz "nie wiem, może pójdziemy na kawę, parku ... a może będziemy się kochać, aż sąsiedzi wezwą policję. Jeszcze nie wiem."


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jowisz5555




Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17:43, 01 Mar 2019    Temat postu:

Dziękuję za komentarz.
2. Przejrzałem trochę materiały z PUA i rzeczywiście przeniosły mnie o lata świetlne jeśli chodzi o sposób myślenia. Teraz kiedy wypowiadam się publicznie nigdy nie staram się zaimponować dziewczynom, czy też zgadzać się z nimi za wszelką cenę. Poza tym z tymi podejściami masz całkowitą rację. Ostatnio czytałem o społecznym dowodzie słuszności. Gdzie ludzie za wszelka cenę zachowują się tak jak inni. Ta lektura rozje***a mi głowę xD. Od tej pory zacząłem się udzielać na wykładach i w innych sytuacjach, bo zrozumiałem że strach przed odezwaniem się jest irracjonalny.

Jeśli chodzi o moje poczucie humoru to dziewczynom się podoba. Jestem dobry w pisaniu przez telefon. Dużo gorzej radzę sobie realu.

4.Wybrałem DC bo bardzo zależało mi na zwiększeniu pewności siebie, a tam znajdował się ułożony, konkretny plan działania. Robiłem go głównie w centrum Warszawy w jakiś galeriach. O ile neutralne pytania do kobiet nie sprawiają mi większej trudności, o tyle dzień 5 gdzie trzeba mówić komplementy jest dla mnie nie do przejścia xD.

6. Rozumiem, że teoria jest teorią, a praktyka praktyką. Dlatego też codziennie wychodzę, nawet jeśli miałbym zagadać do jednej dziewczyny.

Jeśli chodzi o zabawne, czy też seksualne teksty do kobiet to wychodzą mi na odległość. Drogą sms-ową, przez fb. W realu nie czuje się komfortowo, moja kreatywność jest zakłócona.

Dzięki za rady

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jowisz5555 dnia Pią 20:59, 01 Mar 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna -> Powitania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin