Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna

Forum FR Multimedia- informacje i zasady dostępu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna -> Forum
Autor Wiadomość
Elvis
The King



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 2824
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 307 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:15, 28 Paź 2007    Temat postu: Forum FR Multimedia- informacje i zasady dostępu

Ponieważ dostalem ostatnio kilka PW z pytaniami o forum FR Multimedia i mozliwosc dostepu do tej grupy, raz jeszcze tłumaczę zasady:

Uwzględniając liczne prośby forumowiczów, utworzyłem nowe, osobne forum Multimedia. Moje zdanie w tej kwestii znacie. Ale jesli na forum jest potrzeba i chęć forumowiczów do zamieszczania wlasnych foto czy video, to jako admin forum powinienem uwzglednic Wasze glosy, dlatego otworzyłem to forum.

Możecie tam zamieszczać Wasze zdjęcia, audio i video; możecie pokazać innym, jak uwodzicie.

Forum nie ma charakteru otwartego, jest dostępne tylko dla członków grupy "Multimedia". Grupa ta ma byc w założeniu mniejsza od EF Members, a dostęp tu ma być trudniejszy niż do w przypadku EF Members.

Warunki uzyskania dostępu do grupy Multimedia:
1. Najpierw musisz zostać członkiem grupy "Elvis Forum Members" (jak uzyskać dostęp, jest opisane tutaj: http://www.uwodzeniekobiet.fora.pl/jak-uzyskac-dostep-do-strefy-pua-metody-i-techniki-t348.html )

2. Forum nie ma miec charakteru ogolnodostepnego, tylko bardziej kameralny, prywatny, dlatego dostęp do grupy Multimedia mogą uzyskać tylko osoby, które faktycznie będą zamieszczaly multimedia oraz moderatorzy i administrator forum. Chcąc otrzymać dostęp, musisz pokazać, że będziesz takie multimedia zamieszczał. Sposoby są dwa:
-możesz coś umieścić w strefie ogólnodostępnej
-lub musisz mieć "rekomendację" któregokolwiek z członkow grupy Multimedia, ktory np. zna Ciebie osobiscie lub ogladal Twoje multimedia (bo np. wyslales mu na PW link do Twojego filmiku z podrywu)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
prestige




Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 796
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 22 razy
Ostrzeżeń: 5/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:38, 31 Paź 2007    Temat postu:

Jeszcze tylko brakuje żeby Multimedia stały się większym działem tak, jak np. "Metody i Techniki" i podział na zdjęcia, filmy, i FR'y Night i Game ze zdjęciami Cool

czy to tak trudno zrobić Wink Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Elvis
The King



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 2824
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 307 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 23:14, 31 Paź 2007    Temat postu:

prestige napisał:
Jeszcze tylko brakuje żeby Multimedia stały się większym działem tak, jak np. "Metody i Techniki" i podział na zdjęcia, filmy, i FR'y Night i Game ze zdjęciami Cool

czy to tak trudno zrobić Wink Rolling Eyes



Jak bedzie duzo materialow multim., to pomyslimy o takim podziale- czemu nie Wink? np.osobno profile PUA, osobno foto HB, osobno FRy Wink. Poki co, materialow jest niewiele i nie ma sensu dzielic na kilka for. Zrobic oczywiscie taki podzial jest latwo, ale nie ma sensu na sile robic podzialow.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
prestige




Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 796
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 22 razy
Ostrzeżeń: 5/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 23:17, 31 Paź 2007    Temat postu:

nie no ok... masz rację... jak się zacznie rozwijać, to wtedy zrobisz przebudowę... Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JoeyTribbiani




Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 336
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 30 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 0:31, 01 Lis 2007    Temat postu:

Kurde w sumie mam pare ciekawych fotek kobiet, ktore zdobylem. 2 x mp3 z approcha, ktore nagralem dla kolegi, tylko boje sie, zeby to nie wyszlo poza nasze waskie grono. Z drugiej strony jestem cholernie ciekawy jak idzie innym.

hmm..... pomysle jeszcze, ale wolabym, zeby zaden niepowolany znajomy mnie tu nie znalazl ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lapto




Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 160
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Katowice/okolice

PostWysłany: Czw 20:12, 01 Lis 2007    Temat postu:

Ja nie należę jeszcze do EF Members, ale dobrze, że jest to tak pomyślane, że nie każdy ma dostęp do multimediów. Podobnie jak JoeyTribbiani nie chce żeby inni za dużo wiedzieli o tm czym się zajmuje w wolnych chwilach.

Ostatnio musiałem wziąść do szkoły laptopa na prezentację i na przerwie koledzy dokopali się do moich ebooków. Mogłem je gdzieś bardziej schować, ale w sumie to spojrzeli, krótki śmiech a potem tylko text "fajne masz pliki". Pracuje nad dobrym socialem i raczej jestem lubiany także obyło się bez echa.

Lepiej się dobrze konspirować Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
voice




Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1014
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 21 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z Gór Echa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:06, 02 Lis 2007    Temat postu:

Czy można będzie tam zamieszczać foto swoich HB, które się poderwało?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Niko_22




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 183
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Czw 0:48, 22 Lis 2007    Temat postu:

Ok panowie małe pytanko Smile

Miałem już kilka okazji do nagrania czegoś fajnego, ale niestety nie mam winga. próbowałem przynajmniej sam głos na dyktafon w komórce, ale kijowo słychać!
Jak można skręcić fajny materał bez winga z boku i jakim sprzętem????

Pzdr Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Myther




Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 395
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Mysłowice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:02, 12 Sty 2008    Temat postu:

jak widać mam zdięcie na profilu mógłbym dostac dostep to dam fotki do multimediów

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
yuppy




Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: J-w/UK
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 16:09, 08 Maj 2008    Temat postu:

a nie lepiej było by udostępnić początkującym pare plików (chodzi mi głownie o nagrania audio - nie video Exclamation ) od osób które wyraziły na to zgode Question myśle że to lepiej by pomogło początkującym (usłyszeć a nie przeczytać)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
N




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 661
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 22 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 16:23, 08 Maj 2008    Temat postu:

Jesli ktos chce zamiescic swoj wystep "publicznie" to po prostu daje link na forum publicznym. O ile sie orientuje. IMNHO system jest ok.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eS_Fler




Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 911
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 44 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: z Twojej wyobraźni

PostWysłany: Nie 3:58, 21 Gru 2008    Temat postu:

Niko_22 napisał:
Ok panowie małe pytanko Smile

Miałem już kilka okazji do nagrania czegoś fajnego, ale niestety nie mam winga. próbowałem przynajmniej sam głos na dyktafon w komórce, ale kijowo słychać!
Jak można skręcić fajny materał bez winga z boku i jakim sprzętem????

Pzdr Very Happy


Sprobuj podlaczyc zestaw glosnomowiacy, naturalnie to wyglada a glosnik masz blizej ust i gdy rozmawiasz z hb ona rowniez jest blizej glosniczka, to daje lepsza jakos nagrania i wyrazniej slychac co tam gawędzicie Wink

Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
orginal




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 193
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:33, 22 Sty 2009    Temat postu:

Bardziej zaawansowany sprzet, ktory można spokojnie nazwać szpiegowskim to długopis z ukrytą kamerą i mikrofonem. Na allegro takie chodzą już od 100 zł. W końcu w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego. Długopis wkładasz do kieszeni w koszuli i masz idealne multimedia, video plus dzwiek. np. [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum największe w Polsce forum o uwodzeniu i podrywaniu Strona Główna -> Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin